Dyplomat w Best Western

Wiosną 4-gwiazdkowy hotel Dyplomat, działający w Olsztynie od czterech lat, wejdzie pod markę Best Western Plus. Będzie to pierwszy hotel sieciowy w tym mieście. Dyplomat zlokalizowany jest w centrum Olsztyna w odnowionej kamienicy z końca XIX wieku, w której przed wojną mieściła się siedziba Konsulatu Generalnego Polski.Obiekt dysponuje 25 pokojami i trzema apartamentami. Każdy apartament został indywidualnie zaaranżowany, od Angielskiego z kratką Burberry na ścianie, przez Rosyjski w złocie i seledynie z łazienką z zielonego marmuru do skąpanego w słońcu Apartamentu Francuskiego. – Jesteśmy dumni, że przez cztery lata działalności zdobyliśmy zaufanie nie tylko naszych gości, ale również partnerów biznesowych, czego przykładem jest nawiązanie współpracy z Best Western – mówi Maciej Siwik, dyrektor generalny. W hotelu znajdują się też: restauracja Pod Samowarem oferująca dania kuchni regionalnej, dwie sale konferencyjne i sauna, a od nowego roku goście będą mogli skorzystać z zabiegów w nowej strefie SPA Siła Spokoju. Planowane jest również uruchomienie siłowni i zajęć fitness.

– Niezwykle cieszymy się, że tak ceniony na lokalnym rynku hotel dołączy do naszej sieci. Jest to obiekt wysokiej klasy i dlatego będzie działał pod marką Best Western PLUS, oferującą podwyższony standard usług – mówi Gheorghe Marian Cristescu, dyrektor Best Western na Polskę. – W mijającym roku otworzyliśmy hotele we Wrocławiu i Opolu. Intensywnie pracowaliśmy również nad pozyskiwaniem nowych partnerów. W 2015 roku będziemy zbierać żniwo dotychczasowej pracy, otwierając kolejne

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *