Nagrody ministra turystyki za prace magisterskie

Wręczono nagrody laureatom XII edycji Konkursu o Nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej. Dyplomy laureatom wręczyła Katarzyna Sobierajska, podsekretarz stanu w ministerstwie.

Kapituła konkursu, reprezentująca branżę turystyczno-hotelarską, kadrę naukowo-dydaktyczną uczelni wyższych i kierownictwo departamentu turystyki w ministerstwie, przyznała trzy nagrody. Pierwszą otrzymała Magdalena Odrowąż-Piramowicz za pracę magisterską „Zastosowanie controllingu w działalności hotelowej na przykładzie obiektu Kapitan Marin”, napisaną pod kierunkiem dr Olgi Martyniuk-Kwiatkowskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Praca ta została również uznana za najlepszą na temat hotelarstwa przez Radę Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Izba przyznała laureatce nagrodę, którą jest bezpłatny pobyt dla dwóch osób (dwa noclegi ze śniadaniami, uroczysta kolacja w restauracji hotelowej) w hotelu Hampton by Hilton Airport w Warszawie.

Drugą nagrodę otrzymała Justyna Dylik za pracę „Zagrożenie przedsiębiorstwa upadłością i jej przewidywanie na przykładzie wybranego biura podróży”, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Ireny Jędrzejczyk w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Za tę pracę Rada IGHP przyznała laureatce nagrodę, którą jest bezpłatny pobyt dla dwóch osób (dwa noclegi ze śniadaniami, uroczysta kolacja w restauracji hotelowej, dwa zabiegi w centrum rekreacji) w Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance. Laureatka będzie gościem spółki Hotele Korona – właściciela Windsor Palace i hotelu Lord w Warszawie. Trzecią nagrodę otrzymała Erika Karkuszewska za pracę magisterską „Innowacyjne zjawisko turystyki filmowej i jej wpływ na rozwój gospodarczy regionów”, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Sznajdera w

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *