Puchacz SPA Niechorze

Puchacz Spa usytuowany jest w Niechorzu, w malowniczej okolicy, w odległości 150 m od morza i. Wysoki standard obiektu zapewnia doskonałe warunki wypoczynku o każdej porze roku.
Bliska odległość, jaka dzieli Puchacz Spa od plaży i głównego deptaka, stwarza doskonałe warunki spacerowe. Restauracja hotelowa serwuje wykwintne potrawy mięsne oraz wegetariańskie, można zorganizować w niej dowolną imprezę okolicznościową. Jeśli chodzi o noclegi w Niechorzu, Puchacz oferuje elegancko urządzone i dobrze wyposażone pokoje. Wysoki standard wykończenia oraz profesjonalna obsługa zapewniają gościom komfort i wygodę. Puchacz Spa oferuje swoim gościom 29 pokoi i zestawów typu studio. Ceny za pokój dwuosobowy wynosi w szczycie sezonu 300 zł, a poza sezonem 180 zł. Spa w Niechorzu oferowane przez ośrodek to dobry sposób na relaks dla duszy i ciała, odreagowanie stresów dnia codziennego.Wśród zabiegów pielęgnacyjnych znajdują się między innymi odprężające kąpiele, masaże antycellulitowe, wyszczuplające oraz lecznicze, peelingi, zabiegi ujędrniające na twarz oraz całe ciało z wykorzystaniem kosmetyków najwyższej jakości. Restauracja jest zaprojektowana w nowoczesnym i lekkim stylu, aby w jej wnętrzach serwowane dania smakowały niepowtarzalnie, a atmosfera zachęcała do powrotów… Sala konferencyjna posiada znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, spotkań okolicznościowych, jest salą wielofunkcyjną z dostępem do restauracji.
PUCHACZ SPA


Miasto: Niechorze
Kategoria przyznana: 0
Kategoria wnioskowana: 3
Liczba pokoi: 29 / Liczba miejsc noclegowych: 69
Liczba lokali gastronomicznych: 1 / Liczba miejsc: 70
Liczba sal konferencyjnych: 1 / Liczba miejsc: 40
SPA : stanowisko do pielęgnacji dłoni, gabinet do pielęgnacji
stóp, gabinet do zabiegów na twarz i ciało, gabinet masażu,
gabinet do zabiegów w kapsule Spa, solarium
Liczba zatrudnionych: 11
Data otwarcia: 2007
Samo Niechorze leży na Pomorzu Zachodnim między Świnoujściem a Kołobrzegiem. Miejską atrakcją są latarnia morska z XIX wieku i Muzeum Rybołówstwa, a okolicy ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu. Latarnia ma 45 m wysokości. Jej światło można dostrzec z odległości 20 mil morskich (ponad 36 kilometrów). Źródłem światła jest specjalna żarówka 1000 W, której moc dwudziestokrotnie wzmacnia specjalny system pryzmatów. Muzeum Rybołówstwa gromadzi wszystkie aktywne stowarzyszenia działające na terenie Gminy Rewal. Odbywają się w nim spotkania, wykłady, warsztaty, a nawet spektakle teatralne. Oprócz stałej ekspozycji poświęconej rybołówstwu morskiemu, muzeum organizuje też liczne wystawy.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *