Powstaje Radisson?…

W dwóch zrujnowanych kamienicach kosztem ponad 40 mln zł powstać ma 4-gwiazdkowy hotel ze SPA i dwoma restauracjami. Ich właściciel negocjuje warunki wejścia znanej międzynarodowej marki. Nieoficjalnie mówi się o Radissonie.


Zgodnie z warunkami umowy, nie mogę na razie ujawniać nazwy. Zapewniam jednak, że to bardzo poważny kontrahent – powiedział Jan Ostrowski, szef Przedsiębiorstwa Obrotu Paliwami Ortus i właściciel kilku kamienic w Suwałkach. Kamienice zostaną rozbudowane, z obecnych budynków pozostaną praktycznie tylko ściany frontowe. Budowa hotelu ma potrwać ponad dwa lata. Otwarty ma być pod koniec 2012 lub lub wiosną 2013 roku. Obiekt zostanie sfinansowany wyłącznie z prywatnych pieniędzy. – Ważne jest, że tego typu obiekt w Suwałkach powstanie. Bo to zmieni oblicze naszego miasta. Będziemy mieli do zaoferowania znacznie więcej – uważa Jan Ostrowski. Atutem lokalizacji w Suwałkach ma być mała konkurencyjność w północnowschodniej części Polski, a jednocześnie bliskość do Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi, a nawet Finlandii.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *