Marriott w Centrum LIM do 2045

Marriott International, Inc. przedłużył umowę najmu powierzchni w budynku Centrum LIM o 34 lata. Kontrakt został zawarty ze spółką LIM Joint Venture, która jest administratorem obiektu. Marriott jest w nim obecny od 21 lat.


Przedłużenie umowy na następne 34 lata jest naturalną konsekwencją dotychczasowej długoletniej współpracy z LIM Joint Venture. To również dowód na to, iż formuła kompleksu biurowo- hotelowego, zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy, spełnia oczekiwania nie tylko nasze, ale przede wszystkim naszych klientów – powiedział Albert Helms, dyrektor generalny Marriott Warszawa. Hotel Marriott został otwarty w 1989 roku. Liczy sobie 518 pokoi, w tym 95 apartamentów, o łącznej powierzchni ponad 16 tys. mkw. W hotelu znajduje się 16 sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 2,5 tys. mkw., a także centrum fitness, sauna i basen. Marriott zarządza również restauracjami Parmizzano’s i Lila Weneda, barami Panorama Bar & Lounge i Champions oraz kawiarnią Vienna. Dzięki modernizacji infrastruktury budynek stał się bardziej ekologiczny. Zastosowane usprawnienia spowodowały zmniejszenie zużycia energii o 30 procent, zredukowana została także ilość emitowanych gazów cieplarnianych. Niedawno ukończono remont części pokoi oraz wszystkich sal konferencyjnych. W najbliższym czasie planowana jest także renowacja hotelowego lobby oraz prace remontowe w kuchni.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *