InterContinental wygrał World Travel Award

Hotel InterContinental Warszawa po raz drugi z rzędu uznany został za Najlepszy Hotel w Polsce, a także Najlepszy Hotel Biznesowy w prestiżowym konkursie World Travel Award.


Nagrody World Travel Awards przyznawane są już po raz siedemnasty. Otrzymują je firmy, które w znaczący sposób wyróżniają się w branży turystycznej. W tym roku ponad 180 tys. osób reprezentujących branżę turystyczną z całego świata oddało swój głos na najlepsze, ich zdaniem, produkty związane z usługami turystycznymi i hotelowymi. Z InterContinentalem o miano Najlepszego Hotelu w Polsce walczyły: Le Meridien Bristol, Westin i Le Regina z Warszawy, Copernicus i Wentzl z Krakowa oraz Podewils i Dwór Oliwski z Gdańska. W kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy nominowane też były: Hilton, Marriott, Hyatt, Sofitel Victoria i Radisson Blu z Warszawy oraz Sheraton Sopot i Radisson Kraków. Za Najlepszy Hotel w Europie uznano paryskiego Ritza. Tegoroczna edycja WTA potwierdziła, że Turcja stała się wiodącym graczem na rynku turystycznym. Tamtejsze obiekty i infrastruktura wygrały w wielu kategoriach m.in. na Najlepszy Hotel Luksusowy – Mardan Palace w Antalyi, Najlepszy Boutique Hotel – Les Ottomas, Design Hotel – Adam & Eve at Belek w Antalyi, Hotel Miejski – Movenpick Istambuł, Najlepszy SPA Resort i Luksusowy Resort – Cornelie Diamond Golf Resort & SPA, Najlepszy Meeting & Conference Resort – Rixos Sungate, Najlepsza Business Classa – Turkish Airline, Najlepsza Destynacja – Istambuł itd. Za Najlepszy Hotel Biznesowy uznano Arts w Barcelonie, Konferencyjny – Corithia w Sankt Peterspurgu, Najlepszy Debiut – Missoni w Edynburgu, a Hotel Lotniskowy – Sheraton Amsterdam.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *