…i Vestil w Piotrkowie…

W Piotrkowie Trybunalskim otwarty został obiekt hotelowy Vestil z 38 pokojami, restauracją, salami konferencyjnymi na 220 osób i pierwszą w Polsce łaźnią piwną.


Zlokalizowany w centrum miasta Vestil, o standardzie trzech gwiazdek, oferuje też trzypokojowy apartament o pow. 100 mkw. z ogrodem zimowym, który może być wykorzystywany do pobytów długoterminowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory LCD, szybki internet przewodowy, przestronną łazienkę z dużą kabiną prysznicową i wentylację mechaniczną. Pokój 1-osobowy ze śniadaniem kosztuje 190 zł, 2-osobowy – 280 zł, a apartament – 460 zł. W łaźni piwnej można skorzystać z bogatej oferty zabiegów i ceremonii opartych na naturalnych składnikach wykorzystywanych przy produkcji piwa. W obiekcie znajduje się też lounge bar, podziemny parking oraz bezprzewodowy internet w częściach ogólnodostępnych. Inwestorem jest firma PPHU Zbigniew Wilk, która zajmuje się działalnością developerską: od zakupu gruntu, poprzez budowę obiektów do sprzedaży, gotowych mieszkań i lokali użytkowych. Obecnie w Piotrkowie działa jeden hotel 3-gwiazdkowy, jeden 2-gwiazdkowy i dwa 1-gwiazdkowe.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *