Qubus: nowy hotel w Bielsku

Wiosną otwarty zostać ma w Bielsku- Białej 14 hotel sieci Qubus. 4-gwiazdkowy obiekt ze 120 pokojami mieścił się będzie w rozbudowywanym kompleksie handlowo- hotelowo-mieszkaniowym Sfera.


W działającej już Sferze, zlokalizowanej w centrum miasta na terenach dawnej fabryki włókienniczej, łącznie znajdzie się 250 sklepów, multipleks i 100 apartamentów mieszkalnych. Hotel zaoferuje część konferencyjną o pow. 280 mkw., restaurację i centrum fitness z siłownią i sauną. Według pierwotnych założeń hotel otwarty miał być na początku 2010 roku. Zgodnie z warunkami umowy dzierżawy ze spółką Bielsko Business Center 2, Qubus Hotel będzie zarządzać obiektem przez co najmniej 20 lat. Hotel w Bielsku będzie trzecim obiektem, po Katowicach i Gdańsku, który przyłączy się do sieci na takich zasadach. Strategia firmy zakłada ekspansję sieci dzięki umowom dzierżawy w atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym lub turystycznym miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. W 2012 roku planowane jest otwarcie hotelu w Poznaniu. Obecnie do sieci należy 13 hoteli dysponujących ok. 1,3 tys. pokojami.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *