Philips globalnym dostawcą telewizorów dla Accor

Philips i Accor ogłosiły przedłużenie o trzy lata swojej globalnej współpracy w zakresie dostaw telewizorów. Philips dostarcza serię telewizorów hotelowych do sieci Accor na całym świecie od 2006 roku. Wartość umowy nie została ujawniona. Naszą innowacyjność koncentrujemy na tworzeniu najlepszego obrazu i dźwięku, a umowa ta ugruntowuje naszą dominującą pozycję na rynku telewizorów – stwierdził Robert Smits, dyrektor ds. sprzedaży telewizorów w Philips Consumer Lifestyle.

– Przodujemy również w dostarczaniu telewizorów energooszczędnych, co pozwala klientom takim jak Accor uzyskać znaczące oszczędności w trakcie użytkowania każdego telewizora. Z kolei Christophe Causero, dyrektor ds. zakupu technologii w Accor oświadczył: – W naszych hotelach chcemy ułatwić gościom oglądanie ich własnych filmów w pokojach, a także znajdowanie ulubionych kanałów TV z dala od domu. Telewizory Philips zaspokajają te potrzeby. Firma Philips zaprezentowała niedawno branży hotelarskiej nową serię telewizorów, która ma zapewnić gościom kinowe doznania w pokoju hotelowym. Nowa oferta obejmuje trzy serie telewizorów hotelowych LED: EasySuite, PrimeSuite i Signature. Nowe serie oferują wiele nowych korzyści, począwszy od poprawy trwałości po pakiety pełnej obsługi, które obejmują rozszerzone gwarancje i możliwość wypożyczenia. Poza telewizorami Philips dostarcza branży hotelarskiej szeroki wachlarz produktów oświetleniowych i konsumenckich.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *