Orbis debiutuje na rynku Catalyst

Od 17 września 2015 obligacje Orbis SA są notowane na rynku Catalyst na GPW w Warszawie. Uroczysty debiut wieńczy rozpoczętą w czerwcu br. emisję obligacji Spółki.
Na zdjęciu od lewej Marcin Szewczykowski, Gilles Clavie, Ireneusz Węgłowski
Orbis wyemitował 300 000 obligacji o łącznej wartości nominalnej 300 mln złotych. Obligacje będą oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, z pięcioletnim terminem wykupu. Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *