J.W. Construction weszło na rynek condo

Największy w Polsce deweloper mieszkaniowy J.W. Construction rozpoczął w Warszawie budowę aparthotelu Wola Invest „z serwisem 5-gwiazdkowego hotelu”. Znajdzie się w nim 416 apartamentów, które sprzedawane są w systemie condo. Deweloper gwarantuje 50 proc. zwrotu z inwestycji w ciągu dziesięciu lat. Aparthotel ma być oddany do użytku pod koniec 2017 roku.Inwestycja, o której prezes J.W. Construction Józef Wojciechowski po raz pierwszy poinformował w wywiadzie dla „Hotelarza” w grudniu ubiegłego roku, zlokalizowana jest u zbiegu ul. Kasprzaka i al. Prymasa Tysiąclecia. Powstaje w ramach osiedla Bliska Wola. W 12-kondygnacyjnym budynku znajdą się 1-, 2- i 3-pokojowe klimatyzowane apartamenty o metrażu od 20 do 65 mkw. Ceny promocyjne za mkw. zaczynają się od 6,5 tys. zł netto., a normalne wynoszą 7,2 tys. zł. Dodatkowo za kompleksowe wyposażenie lokalu należy doliczyć 1,6 tys. zł netto za mkw. J.W. Construction Holding będzie również operatorem aparthotelu. Jak informuje spółka, „Aparthotel Wola Invest objęty został serwisem 5-gwiazdkowego hotelu. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia i usługi, takie jak: dwupoziomowe lobby, konsjerż, room service, całodobowa recepcja, pralnia samoobsługowa, klub fitness czy bezpłatne WiFi. W budynku znajdą się także parking podziemny, powierzchnie biurowe i handlowe oraz restauracja”.

– Inwestorom gwarantujemy stopę zwrotu 50 proc. w skali 10 lat, podział zysku przewyższający gwarantowaną stopę zwrotu pół na pół oraz objęcie przez operatora takich kosztów jak podatki od nieruchomości oraz użytkowania wieczystego, ubezpieczenie, a także czynsz – wylicza Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor biura marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A. W ramach kompleksu Bliska Wola, który jest największą inwestycją w historii firmy z ponad trzema tysiącami mieszkań, powstaną dodatkowe atrakcje dla mieszkańców, m.in. park wodny z fontannami i stawem, zespół boisk, plac zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, a także bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane. Ponieważ sam aparthotel zlokalizowany jest bezpośrednio przy skrzyżowaniu ruchliwych arterii, posiadał będzie podwójną szklaną elewację. J.W. Construction Holding jest też właścicielem sieci Hoteli 500, w której skład wchodzą trzy obiekty w Zegrzu, Strykowie i i Tarnowie Podgórnym oraz hotelu Czarny Potok Resort & Spa w Krynicy-Zdroju, który w 2014 roku odnotował 36-proc. obłożenie. Na wiosnę tego roku zapowiadano uruchomienie hotelu Dana w Szczecinie ze stu pokojami, którego otwarcie przesunięto na

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “J.W. Construction weszło na rynek condo

  1. Bardzo dobre rozwiązanie, bardzo zresztą potrzebne na rynku mieszkaniowym i tu aparthotel Wola Invest wstrzelił się w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *