Warsaw Build 2015 zakończone

100 wystawców z 11 krajów zaprezentowało najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz, podczas III edycji Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

Odwiedzający warszawską halę EXPO XXI w dniach 16-18 września mieli okazję uczestniczenia w licznych w panelach i wykładach poświęconych zagadnieniom energooszczędności i modernizacji budynków, zmianom w prawie budowlanym i trendom w aranżacji przestrzeni. Przez trzy dni centrum wystawiennicze odwiedziło ok. dwóch tys. specjalistów z branży budownictwa, architektury i wystroju wnętrz z Polski i świata. Wystawcy prezentowali nowości z rynku materiałów budowlanych: od materiałów izolacyjnych przez chemię, technologie okienne, maszyny po elementy wyposażenia wnętrz. Oferty prezentowały firmy z jedenastu krajów. Międzynarodowy charakter targów podkreśliła obecność zagranicznych izb gospodarczych, takich jak Polsko-Białoruska oraz Polsko-Bułgarska, a także przedstawicieli ambasad Ukrainy, Grecji, Hiszpanii, ZEA i Litwy. Spotkaniom targowym towarzyszyły liczne wykłady i prelekcje. PARP zaprezentowała nowe programy wsparcia innowacyjności do roku 2020, a przedstawiciele Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich omawiali kwestie dotyczące projektów realizowanych w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. „Hotelarz” był patronem tej

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *