Najlepsze prace magisterskie

Laureatką tegorocznej edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej została Sandra Grzeszczak za pracę „Diagnoza relacji pomiędzy interesariuszami w klastrach turystycznych” napisaną pod kierunkiem dra Mariusza Barczaka w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Drugie miejsce w XIII edycji konkursu zajęła Beata Rosicka za pracę magisterską „Funkcja turystyczna obiektów podziemnych z czasów II wojny światowej w Sudetach” napisaną pod kierunkiem prof. dra hab. Jacka Potockiego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Trzecie miejsce przyznano Mateuszowi Kędziorze za pracę magisterską „Rola nowych technologii w kształtowaniu polityki produktu w branży hotelarskiej: szanse i zagrożenia”. Praca została napisana pod kierunkiem prof. dra hab. Wojciecha Żurawika na Uniwersytecie Gdańskim. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody pieniężne od organizatora konkursu: autorzy prac odpowiednio 5, 3. i 2 tys. zł, natomiast promotorzy: 3, 2 i 1 tys. zł. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego jako Partner Konkursu ufundowała dwie nagrody w formie weekendu dla dwóch osób z uroczystą kolacją w 4-gwiazdkowym hotelu Windsor w Jachrance. Ponadto uczestnicy konkursu otrzymali upominki od Polskiej Organizacji Turystycznej. Patronem medialnym konkursu był

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *