Konkurs ministra na najlepszą pracę magisterską

Ogłoszono IX edycję Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej i hotelarstwa. Prace można zgłaszać do 31 lipca. Jest to już druga edycja, w której uczestniczy partner – Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która między innymi zobowiązała się do ufundowania:
  • nagrody dla laureata konkursu w postaci weekendowego pobytu dla dwóch osób w jednym z renomowanych hoteli w atrakcyjnym turystycznie regionie. (np. Grand HOTEL w Sopocie, Mrongovia lub podobny),
  • nagrody dla laureata najlepszej pracy magisterskiej na temat hotelarstwa − bezpłatny pobyt w hotelach jedno, dwu, trzy i czterogwiazdkowych (w każdym jedną dobę z możliwością zapoznania się z funkcjonowaniem hoteli). IGHP będzie także współorganizatorem uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu. Ponadto patronat medialny nad konkursem objęły m.in. HOTELARZ i Rynek Turystyczny. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki (www. msport.gov.pl) w dziale Turystyka – zakładka kształcenie i szkolenie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *