Tak będzie wyglądał hotel Gołębiewski w Łebie   INWESTYCJE

Sieć hoteli Gołębiewski przedstawiła podczas konsultacji społecznych w Łebie wizualizacje hotelu, jaki zamierza wybudować w tym mieście przy ulicy Nadmorskiej. Sześciopiętrowy obiekt ma dysponować około 700 pokojami, a jego budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku.
Fot. Wizualizacje, materiały inwestora
We wtorek w Łebie przeprowadzono konsultacje społeczne, w których mieszkańcy mogli wyrazić swoje opinie i obawy dotyczące budowy nowego obiektu. Na ich pytania odpowiadali m.in. burmistrz miasta Andrzej Strzechmiński oraz Damian Stachura, dyrektor hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Burmistrz miasta przekonywał, że budowa ogromnego hotelu nie zaszkodzi lokalnym przedsiębiorcom, bo sprowadzi do Łeby turystów, którzy dotychczas w ogóle do tego miasta nie jeździli. Władze szacują także, że nowy hotel generowałby dodatkowo rocznie niemal 3,4 mln zł dodatkowych wpływów do kasy miejskiej. Obiekt ma powstać przy ulicy Nadmorskiej i zająć około dziewiętnaście hektarów. Hotel ma powstać na terenach dawnej jednostki wojskowej na mierzei jeziora Sarbsko. Dysponować będzie podobnie jak inne hotele tej sieci zapleczem SPA i parkiem wodnym. Jeśli uda się ruszyć z budową w tym roku, hotel powstanie prawdopodobnie w ciągu dwóch-trzech lat. Hotele Gołębiewski to obecnie 4 obiekty w Mikołajkach, Wiśle, Karpaczu i Białymstoku, dysponujące łącznie 2351 pokojami. Właścicielem sieci jest Tadeusz Gołębiewski.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

3 komentarze do “Tak będzie wyglądał hotel Gołębiewski w Łebie

  1. Przypomina mi trochę cruise linery na którym pracowałam ale ale tam takie założenia są technicznie uwarunkowane

  2. Piekny budynek…50 000 ludzi tam jezdzi to i 700 da rade. Kolo jeziora tylko komary i opary… Wydmy zadeptane tak jak Czerwone Wierchy I Zakopane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *