SCA wprowadza nowy model kultowego dozownika papieru toaletowego SmartOne

SmartOne zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dozowników papieru toaletowego. Swoją popularność i uznanie wielu użytkowników na całym świecie zawdzięcza unikalnemu systemowi centralnego dozowania i charakterystycznemu okrągłemu kształtowi. SmartOne został wprowadzony po raz pierwszy 10 lat temu i stał się ikoną wśród dozowników papieru toaletowego. Teraz nadszedł czas, aby połączyć siły dwóch gigantów – systemu SmartOne oraz jednej z najlepszych obecnie linii dozowników Tork Elevation Line.

Tork SmartOne toiletpaper dispenser 500x500

 

Gdy grupa SCA nabyła w roku 2012 europejski oddział firmy Georgia Pacific, produkt SmartOne stał się częścią rodziny Tork zachowując jednak swój dotychczasowy, charakterystyczny wygląd linii Wave. Tymczasem Tork Elevation jest jedną linii dozowników osiągających najlepsze wyniki na rynku. To wysokiej jakości dozowniki w kolorze czarnym lub białym wykonane z ABS, wyposażone w sensory bezdotykowe jak również manualne. Linia była wielokrotnie uznawana i nagradzana za swój design. Połączenie SmartOne z Elevation Line, dwóch kultowych produktów, owocuje nową ofertą dozowników w postaci Tork SmartOne®, które jednocześnie będą dostępne dla klientów, którzy obecnie używają innych produktów z linii Elevation.

 


Design oraz doceniana już wcześniej przez użytkowników funkcjonalność systemu SmartOne zostały unowocześnione. Nowa odsłona dozowników Tork SmartOne® posiada nowe funkcje oraz udoskonalenia istniejących korzyści, co sprawia, że efekt jest jeszcze lepszy niż poprzednio.

 

Solidna i trwała konstrukcja poprzedniej generacji dozowników SmartOne to kluczowy element sukcesu, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach i miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Nowe dozowniki Tork SmartOne® są cieńsze niż wcześniejsze wersje, jak również charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości konstrukcji.


“Nasze nowe dozowniki Tork SmartOne® były poddawane wielu próbom. Wkładaliśmy je do ognia, uderzaliśmy kijem baseballowym, aby uzyskać jak najwięcej informacji dotyczących ich trwałości i wytrzymałości. Użyliśmy również robotów przemysłowych, które wyciągnęły 2.000.000 odcinków papieru, aby zapewnić użytkownikom najlepsze dozowanie. Cały proces produkcyjny był skupiony na tym, aby nowy produkt dobrze się spisywał nawet w najbardziej wymagających warunkach”, mówi Wojciech Nizio, Kierownik Produktu w Tork.


Najważniejsze cechy zmodernizowanych dozowników Tork SmartOne®:

  • Mniej odpadów, większa oszczędność: dozowanie pojedynczych odcinków papieru pomaga zredukować zużycie nawet o 40%. Dozownik Tork SmartOne umożliwia skorzystanie nawet 98 osób więcej w porównaniu do tradycyjnego dozownika typu jumbo.

  • Lepsza higiena: większa szczelność i konstrukcja umożliwia dotykanie tylko jednego odcinka papieru, po który sięga użytkownik. To wpływa na podwyższenie higieny i zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakażenia krzyżowego.

  • Trwała i solidna konstrukcja: produkty SmartOne wykonane są z wysokiej jakości ABS z dołączonym kluczem i wbudowanym zamkiem, który chroni rolkę papieru. W toku rozwoju produktu opracowano niezawodny system, który doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

  • Praktyczny i łatwy sposób czyszczenia oraz uzupełniania: obniżenie zużycia oznacza mniejszą częstotliwość uzupełniania i potrzebę czyszczenia. Wyjątkowy system dozujący ogranicza również ryzyko gromadzenia się zbędnego papieru na podłodze oraz zapychania toalet zbyt dużą ilością użytych odcinków. W efekcie pozwala na oszczędność zarówno czasu jak i pracy personelu sprzątającego.

 

Tork SmartOne® doskonale nadaje się do najbardziej wymagających toalet o dużym natężeniu ruchu. Przykładami tego, że używanie Tork SmartOne® przynosi wymierne korzyści są szkoły podstawowe w Wiehl oraz w Bielstein w Niemczech. Złe warunki higieniczne z pewnością to jeden z najbardziej powszechnych problemów spotykanych w szkołach. Toalety zatkane papierem toaletowym były codziennością w wyżej wymienionych placówkach. Zmieniając stare dozowniki na Tork SmartOne® we wszystkich szkolnych toaletach, problemy te zniknęły w ciągu zaledwie jednej doby. Jednocześnie zużycie papieru zostało zmniejszone co pozwoliło zredukować koszty ponoszone przez administracje szkół.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *