W Kołobrzegu ruszy budowa 400 pokojowego hotelu   INWESTYCJE

Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa 400 pokojowego hotelu Seaside Park w Kołobrzegu. Inwestorem jest spółka Equinox Hotel Management stworzona przez finansistę Sławomira Janiszewskiego, pracującego wcześniej na rynku bankowości inwestycyjnej.
Linia brzegowa w Kołobrzegu, fot. Andreasmetallerreni/Pixabay
Obiekt położony będzie przy ulicy Sułkowskiego w Kołobrzegu, pomiędzy hotelami Ultra Marine, a Arką. Inwestor na razie nie poinformował o jego standardzie. – Mamy świetną lokalizację, prawie wszystkie pokoje będą miały widok na morze. Chcemy się też wyróżnić mocną infrastrukturą sportową: duży basen, rozbudowana część fitness, korty tenisowe – powiedział Janiszewski, cytowany przez magazyn „Forbes”. Inwestycja ma być współtworzona z grupą polskich przedsiębiorców, zaś pokoje sprzedawane będą prywatnym inwestorom w systemie condo. Equinox Hotel Management realizuje już dwie inne inwestycje hotelowe - Four Points by Sheraton na warszawskim Służewcu ze 192 pokojami, a także hotel w Zakopanem w budynku dawnego hotelu Bristol. Spółka posiada także apartamenty wakacyjne w Zakopanem i Ustroniu Morskim oraz w nieruchomości w Warszawie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “W Kołobrzegu ruszy budowa 400 pokojowego hotelu

  1. Cieszę się z nowych inwestycji w pięknym mieście Kołobrzeg. Czekamy na nowe miejsca pracy z nadzieją na prawdziwe hotelarstwo i obiekt prowadzony profesjonalnie, z empatią dla Gościa i zaangażowaniem. Potencjał jest ogromny.
    Pozdrawiam Inwestora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *