Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych

Wdniach 14–16 września w hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy odbędzie się VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. „Hotelarz” tradycyjnie objął patronat prasowy nad wydarzeniem. Na zjeździe spotykają się osoby odpowiedzialne za zarządzanie hotelami, aby wymieniać się doświadczeniami i szukać najlepszych rozwiązań dla rozwoju swoich obiektów.

Celem tego wydarzenia jest integrowanie środowiska hotelarzy niezależnych – dyrektorów, właścicieli i prezesów, a także upowszechnianie hotelarskiego know-how w dziedzinie marketingu, sprzedaży usług hotelowych oraz zarządzania hotelem i restauracją. Nieformalna atmosfera sprzyja szczerym rozmowom o problemach, doświadczeniach i metodach zarządzania swoimi obiektami. Przekrój tematyczny konferencji obejmuje problemy, które pojawiają się w codziennej pracy dyrektorów hoteli. Pierwszy dzień poświęcony będzie tematowi „Nowoczesne metody sprzedaży usług hotelowych”, drugi „Nowoczesnemu marketingowi hotelowemu”, a trzeci „Nowoczesnemu managerowi hotelu”.

Więcej informacji na www.dyrektorhotelu.com.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *