Veertea ­– synonim najwyższych standardów w hotelarstwie.

Veertea to herbata stworzona z myślą o hotelach, które chcą zapewnić swoim gościom wyjątkowe i niezapomniane chwile. To najlepsza jakość, elegancki, nowoczesny design kopert oraz szeroki wybór sprawdzonych smaków, które trafiają w gusta największych smakoszy. Dbamy o naturalne składniki. Staramy się, by pochodziły one z polskich sadów oraz pól. Veertea jest marką dostępną tylko dla rynku HoReCa. Produkty tego segmentu zdecydowanie dodają prestiżu i stanowią niezwykle ważny element tworzenia ogólnej oferty. Veertea to herbata ceniona przez gości nie tylko ze względu na smak, ale także wyjątkowy i nowoczesny wygląd. Idealnie sprawdza się na bufecie śniadaniowym, ale także w pokojach jako elegancki i miły souvenir.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

5 komentarzy do “Veertea ­– synonim najwyższych standardów w hotelarstwie.

  1. Wprowadziliśmy markę Veertea od maja tego roku. Nasi Goście są zachwyceni. Jest to jeden z elementów, który powoduje że usługi oferowane przez nasz obiekt są wyjątkowe 🙂

  2. Współpracę z firmą Veertea rozpoczęliśmy całkiem niedawno i nie żałujemy podjętej decyzji.
    Harmonia smaków i aromatów jaką przedstawia każda z herbat jest niesamowita.
    Nawet nasi najbardziej wymagający goście są zachwyceni 🙂 !

  3. Obiema rękami podpisujemy się pod opiniami poprzedników. Veertea to rzetelny kontrahent i partner w biznesie. Zarówno produkty, jak i serwis spełniają najwyższe standardy. Goście doceniają asortyment, a my mamy pewność, że produkty są zawsze dobre i zawsze na czas.

  4. Współpracujemy z marką już od kilku miesięcy, Produkty jak i kontakt z firmą to pełen profesjonalizm. Szczerze polecam wprowadzenie herbat VEERTEA tam gdzie jeszcze ona nie zawitała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.