Pracownicy Hilton Worldwide społecznie

Jak co roku, przez cały październik, pracownicy Hilton Worldwide angażują się w Global Month of Service (GMS), program wspólnych działań na rzecz lepszego poznania potrzeb i funkcjonowania lokalnej społeczności. W tym roku jedną z najciekawszych inicjatyw była akcja hotelu DoubleTree by Hilton Łódź, stworzona z myślą o podopiecznych łódzkiego Domu Dziecka nr 9 oraz o zaprzyjaźnionych z nim seniorach.


 

Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa zorganizowana była wspólnie z firmą IQ Sport i szkółką piłkarską Futbol Bonito. W ramach Spartakiady uczestnicy wysłuchali wykładu Damiana Radowicza, piłkarza, trenera i specjalisty od żywienia. Goście wzięli także udział w treningu przygotowanym przez trenerów z Futbol Bonito oraz w warsztatach prowadzonych przez pracowników DoubleTree by Hilton, podczas których mogli zapoznać się z codziennymi obowiązkami poszczególnych działów hotelu.

 

„Tegoroczna Międzypokoleniowa Spartakiada Sportowa miała na celu przede wszystkim przełamywanie barier w komunikacji i promowanie konstruktywnej współpracy, pomimo różnic wiekowych – mówi Sławomir Nowak, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Łódź - Podopiecznych Domu Dziecka nr 9 gościliśmy już w naszym hotelu parokrotnie, jednak z seniorami mieliśmy przyjemność spotkać się po raz pierwszy, co było dla nas niezwykle cennym i inspirującym doświadczeniem na przyszłość”.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *