Do 30 listopada promocyjne ceny wyjazdów na Targi Ambiente 2017

Jak co roku zapraszamy do skorzystania z naszej ofertywyjazdu na targi Ambiente,najbardziej prestiżowe międzynarodowe targi artykułów konsumpcyjnych, z segmentami Dinning - szkło, porcelana, wyposażenie kuchni; Giving - prezenty, akcesoria osobiste; Lifing - dekoracja, wyposażenie mieszkań i domów, Loft - nowoczesny design we wnętrzach. Łączna liczba wystawców to 4.400 wystawców z 95 krajów. Więcej o targach na:

www.ambiente.messefrankfurt.com

Wpłacając zaliczkę do 30 listopada br. proponujemy niższe ceny:  oferta autokarowa z pełnym serwisem, w terminie: 8 - 13 lutego 2017., obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach, tylko 1390 zł + Vat. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław. Oferta samolotowa z pełnym serwisem w terminie: 10 - 12 lutego 2017, obejmująca 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach tylko 2290 zł + Vat.
Wylot z Warszawy.  Szczegóły ofert  TUTAJ

Uwaga ! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń. W sprawie szczegółów prosimy obezpośredni kontakt z Panią Dorotą Idzikowską: Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com 
tel. 22 4943 201.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *