Focus Hotels sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Polska sieć hoteli biznesowych Focus Hotels, została srebrnym sponsorem konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są miesięcznik „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL.


Łukasz Płoszyński, członek zarządu Focus Hotels weźmie udział w panelu „Dzierżawa jako dynamiczny kierunek rozwoju hotelarstwa”.

Focus Hotels to prężnie rozwijająca się sieć hoteli biznesowych w Polsce. Spółka rozwija również swój 4-gwiazdkowy brand Focus Hotel Premium, pod którym działalność rozpoczął w czerwcu tego roku kolejny hotel w Gdańsku. Właścicielem Focus Hotels S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMONILE S.A z siedzibą w Bydgoszczy.

Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu, a kolejne projekty w Bydgoszczy, Sopocie, Białymstoku i Lublinie są w trakcie realizacji.

Pierwsza edycja Hotel Investment Trends Poland & CEE, będzie forum poświęconym inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele sieci hotelowych, funduszy, banków, pracowni architektonicznych i inwestorzy prywatni zainteresowanych polskim rynkiem hotelowym.
Forum ma na celu ocenę potencjału inwestycyjnego polskiego rynku, zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami, tendencjami zarówno ściśle inwestycyjnymi, jak kwestie finansowania, czy też późniejszej sprzedaży.

Podczas paneli i sesji tematycznych, eksperci z Polski i zagranicy będą dyskutowali nie tylko o potencjale rynku hotelowego czy kierunkach jego dalszej jego ekspansji, ale także wskażą najlepsze miejsca do inwestowania, hotele z największą stopą zwrotu z inwestycji, a także przeanalizują trendy panujące na sąsiednich rynkach.
Sponsorem strategicznym wydarzenia jest Chopin Airport Development.
Szczegóły wydarzenia na stronie www.hit-poland.pl.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *