J.W. Construction otworzył aparthotel Varsovia i planuje całą sieć

J.W. Construction otworzył 115-pokojowy aparthotel Apartamenty Varsovia Jerozolimskie „z 4-gwiazdkowym serwisem” w warszawskich Włochach, sprzedawany w systemie condo. To pierwszy z sieci trzech Apartamentów Varsovia. Pod koniec roku otwarty ma być aparthotel przy ul. Kasprzaka z 340 pokojami, a planowana jest też budowa obiektu przy skrzyżowaniu ul. Pileckiego i Puławskiej z 220 pokojami.Dyrektorem Apartamentów Varsovia Jerozolimskie został Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej. W obiekcie o powierzchni ok. 4 tys. m kw., który wybudowano z przeznaczeniem na biurowiec, ale ostatecznie zdecydowano przekształcić w aparthotel, znajdują się jedno- i dwupokojowe apartamenty o pow. od 21 do 60 m kw. wyposażone w aneksy kuchenne, a część również w tarasy, recepcja, restauracja śniadaniowa, pantry shop, samoobsługowa pralnia oraz parking podziemny z 77 miejscami i naziemny na 31 miejsc. – Minimalne ceny pokoi ustalone zostały na 240 zł, w początkowym okresie zakładamy obłożenie na poziomie 45 proc., a docelowo na 70 proc. – mówi Radosław Majdan.

Pokoje sprzedawane są w systemie condo od 9,9 tys. do 12 tys. zł za m kw. z gwarancją 5-proc. zwrotu rocznie przez pięć lat i z podziałem zysku przewyższającego gwarantowaną stopę zwrotu w stosunku 50/50 oraz możliwością przedłużania umowy na kolejne pięć lat. – Rentowność takiej inwestycji jest wyższa niż ta, którą można uzyskać z obligacji, z lokat bankowych, a nawet z zakupu mieszkania na wynajem – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Na podobnych zasadach sprzedawane są, powstające w obrębie osiedla Bliska Wola, Apartamenty Varsovia Kasprzaka, których pierwszy etap ma być oddany do użytku pod koniec tego roku, oraz Apartamenty Varsovia Pileckiego na Ursynowie, których budowa ma rozpocząć się w drugiej połowie roku po uzyskaniu pozwolenia na budowę. Operatorem wszystkich obiektów będzie J.W. Construction. Firma planuje też budowę aparthotelu w Gdyni przy ul. Spokojnej. Do warszawskiego dewelopera należą hotele Czarny Potok w Krynicy Zdroju, Dana w Szczecinie i trzy Hotele 500 w Zegrzu, Strykowie i Tarnowie Podgórnym. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *