W Krakowie otwierają się nowe aparthotele

Wiosną otwarty został aparthotel Lwowska 1 ze 137 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo z gwarancją 6 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat. Obiektem zarządza krakowska firma Hotel Consulting Group, a deweloperem jest Przedsiębiorstwo Budowlane Budomax.Jednostki mieszkalne mają w większości 28-34 m kw. z łazienką, 40 dysponuje aneksem kuchennym. W aparthotelu znajdują się: restauracja Zielonym do Góry, sala konferencyjna o powierzchni 200 m kw. z możliwością podziału na trzy mniejsze i dwie sale 40-metrowe, a także strefa SPA z trzema gabinetami, sauną, łaźnią i strefą relaksu oraz garaż podziemny z 74 miejscami. Pokoje sprzedawane są w cenie 9,3 tys. zł za m kw. plus koszty wykończenia i wyposażenia. Na parterze znajdują się lokale usługowe.

W ostatnim czasie również obiekt BlueBellls Apartments przy ul. Starowiślnej, należący do krakowskiej grupy Artery Hotels, po modernizacji przekształcił się w Daniel Griffin Aparthotel z 18 pokojami. Artery Hotels zarządza pięcioma obiektami w centrum Krakowa ze 150 pokojami, takimi jak: Zulian Aparhotel, Yadren Aparhotel, Atelier Aparthotel i Abella Suits and

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *