La Perla otworzy salon w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce k. Karpacza

Klinika La Perla Spa pojawi się w kolejnym obiekcie hotelarskim, tym razem w Lake Hill w Sosnówce k. Karpacza.


Lake Hill składać będzie się ze 173 apartamentów sprzedawanych w systemie condo, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.

W połowie ubiegłego roku obiekt uzyskał pozwolenie na budowę. W kompleksie znajdą się m.in. restauracja, strefa medi & SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym oraz zaplecze konferencyjne. Apartamenty z ogródkiem, balkonem lub tarasem i miejscem parkingowym rozmieszczone będą w dwóch budynkach. Powierzchnia jenostek jednopokojowych zaczyna się od 25 m kw., a dwupokojowych od 35 m kw.

Inwestorem Lake Hill Resort & SPA jest Artur Kozieja, założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Wcześniej był on bankierem inwestycyjnym w Credit Suisse First Boston, Morgan Stanley oraz Barclays Capital, gdzie odpowiadał za działalność tego banku w Europie Środkowej. Był też, jako mniejszościowy udziałowiec, wiceprezesem zarządu ds. strategii rozwoju i akwizycji w grupie LC Corp Leszka Czarneckiego.

Kliniki La Perla SPA to salony, gdzie goście mogą znaleźć kompleksową ofertę zabiegów odmładzających, odchudzających i relaksacyjnych.

La Perla działa w 11 lokalizacjach w całej Polsce, w tym m.in. w hotelach Holiday Inn Józefów i kompleksie Nosalowy Dwór.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *