Wiecha na hotelu Motel One w Warszawie

Generalny wykonawca hotelu Motel One w Warszawie - spółka Strabag wraz z inwestorem -  Strabag Real Estate GmbH świętowały wykonanie najwyższego elementu konstrukcyjnego budynku. Otwarcie hotelu z 333 pokojami na 12 kondygnacjach planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r. Wartość kontraktu wynosi 28 mln euro. Motel One powstaje naprzeciwko Muzeum Fryderyka Chopina, przy ul. Tamka. Ukończenie stanu surowego otwartego, którego zwieńczeniem jest zawieszenie wiechy, pozwala na rozpoczęcie prac elewacyjnych, instalacyjnych i wykończeniowych wewnątrz budynku.  – Cieszymy się, że budowa na tak nietypowym terenie – w obszarze skarpy, jest bezpieczna, terminowa i nie uciążliwa dla mieszkańców stolicy. Nasz projekt hotelu realizowany jest zgodnie z planem, w zaledwie dziewięć miesięcy od wmurowania kamienia węgielnego świętujemy zawieszenie wiechy, zaś za niespełna 12 miesięcy planujemy jego otwarcie – mówi Bogdan Zasada, dyrektor oddziału Strabag Real Estate w Polsce.  

  W uroczystości zawieszenia wiechy wzięli udział przedstawiciele firm Grupy Strabag, architekci oraz przedstawiciele firm podwykonawczych. – Chciałbym przede wszystkim podziękować zespołowi za sprawne i bezpieczne prowadzenie prac. Dzięki dużemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy realizacja budowy, w samym centrum miasta o ścisłej zabudowie, przebiega zgodnie z harmonogramem. Podczas procesu budowlanego wykorzystujemy nowoczesne technologie i rozwiązania, ale przede wszystkim korzystamy z doświadczenia naszych partnerów z Grupy Strabag – powiedział Dariusz Kolasa, dyrektor budownictwa ogólnego Strabag.

 

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *