Otwarcie Hotelu Jawor

Nowy hotel powstaje w miejscowości Jawor (woj. śląskie). Spa Hotel Jawor będzie miał standard czterech gwiazdek. Dla gości przygotowano już 102 po-koje (69 dwuosobowych, w czym 32 typu de lux, 31 jednoosobowych oraz dwa apartamenty).

W obiekcie znajduje się również sala konferencyjno-bankietowa (dla około 200 osób) oraz trzy mniejsze sale konferencyjne (dla 40 osób każda). Na każdym piętrze zlokalizowano kameralny business-office. Część restauracyjną tworzą kawiarenka znajdująca się w holu recepcyjnym, Restauracja Kameralna (dla około 80 osób), Restauracja Ogrodowa (dla 120 osób), sala bankietowa, kawiarnia i klub nocny.

Część spa i wellness składać się będzie z basenu, jaccuzi i zespołu saun – fińskiej, parowej, ziołowej i na podczerwień – oraz tzw. kompleksu pryszniców wrażeń, a także profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i siłowni. Dodatkowo na terenie obiektu będzie można korzystać z trzech kortów tenisowych, w których miejscu zimą będzie lodowisko, a także boisk do siatkówki, koszykówki, piłki plażowej, placu zabaw dla dzieci i chaty grillowej – poinformowała Sylwia Pilch, z Hotelu Jawor.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *