Krynica-Zdrój: 275-pokojowy Belmonte Hotel & Resort. W condo

W Krynicy-Zdroju przygotowywany jest 4-gwiazdkowy kompleks Belmonte Hotel & Resort z 275 pokojami. Otwarcie planowane jest w 2020 r. Pokoje sprzedawane sa w systemie condo z gwarancją 6,5 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat.

Hotel zlokalizowany będzie bezpośrednio przy stoku narciarskim Henryk Ski – u podnóża Góry Krzyżowej. Budynek będzie mieć trzy skrzydła, każde po 7 kondygnacji jedno i dwupokojowymi apartamentami (od 28 do 56 m kw.). Do kupienia są dwa rodzaje nieruchomości: a) apartamenty Inwestycyjne - pokoje hotelowe z gwarantowaną umową stopą zysków w wysokości 6,5-7,0 proc. (w zależności od lokalizacji apartamentu w budynku). Koszty związane z utrzymaniem apartamentu (poza podatkiem od nieruchomości i ubezpieczeniem lokalu) będą po stronie operatora. Umowa o zarządzaniu i wypłacie zysków podpisywana jest na okres 10 lat, z możliwością dalszego przedłużenia, b) apartamenty Premium –apartamenty na własny użytek z pełną obsługą i zapleczem hotelowym. Apartamenty sprzedawane są w pełni wykończone i wyposażone w najwyższym standardzie. Zlokalizowane będą na najwyższej 7. kondygnacji. Każdy apartament posiada taras lub balkon, a niektóre Apartamenty Premium – prywatne kominki i miejsca garażowe w podziemnym parkingu.

W obiekcie zaplanowano m.in. restaurację z tarasem widokowym, lobby bar z kominkiem i ski-bar z tarasem,  baseny, SPA & wellness, sauny, gabinety kosmetyczne,  strefę fitness, narciarnie, dla dzieci – specjalną  Strefę Zabaw oraz wykwalifikowany personel, który zadba o ich bezpieczeństwo.  Na biznesowe spotkania, szkolenia oraz konferencje przewidziano powierzchnię na 500 osób. Budowa rozpocząć ma się w IV kwartale 2018 r., a zakończenie planowane jest w 2020 r.

Belmonte Hotel & Resort należy do grupy inwestycyjnej i deweloperskiej oferującej mieszkania i apartamenty w różnych lokalizacjach w Polsce. W ramach działającej od ponad 10 lat spółki pracuje zespół ekspertów z: architektury, inżynierii i budownictwa, zarządzania projektami, sprzedaży i marketingu. Spółka zrealizowała nieruchomości mieszkaniowe, wypoczynkowe oraz inwestycyjne w Warszawie i w najpopularniejszych miejscowościach wczasowych w Polsce – ostatnie realizacje to Apartamenty na Klifie w Ustroniu Morskim oraz Apartamenty W 52 w Warszawie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *