Inwestowanie i finansowanie

Miesięcznik „Hotelarz” już po raz drugi zaprasza na konferencję poświęconą finansowaniu inwestycji hotelarskich. Odbędzie się ona 12 października br. w Warszawie. Ubiegłoroczna edycja przyciągnęła ponad stu inwestorów z branży oraz zebrała dobre recenzje, zarówno ze strony prasy, jak i samych hotelarzy.

Ubiegłoroczna konferencja odbyła się 6 października ub.r. w warszawskim Hotelu Jan III Sobieski. Przybyło na nią ponad 130 osób z całej Polski – w większości hotelarzy, choć wśród uczestników były także osoby spoza naszej branży, dopiero wiążące z hotelarstwem swoją przyszłość. Jak powiedział rozpoczynający konferencję Maciej Grelowski, do czerwca ub.r. szef największej hotelarskiej spółki w Polsce – Orbis SA, fala na inwestycje hotelowe liczy około pięciu lat. Poprzednia rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy to powstało wiele decyzji o budowie hoteli bądź rozbudowie istniejących obiektów. Właśnie „wzbiera” kolejna taka fala – obecność na konferencji tak wielu osób z całej Polski zdecydowanych inwestować w hotelarstwo w oczywisty sposób potwierdziło tę tezę.
I choć wciąż bardzo trudno znaleźć środki na sfinansowanie budowy hotelu – żywa dyskusja z przedstawicielami banków i innych instytucji finansowych pokazała, jak zdeterminowani są hotelarze – oferta jest coraz bogatsza, a możliwości coraz więcej.

Ciekawe prelekcje
Na konferencji obecni byli hotelarze i inwestorzy z całej Polski. Ich opinie zdecydowały o tym, że w tym roku odbędzie się druga edycja tej imprezy. Program będzie podobny, jednak wiele kwestii zostanie pogłębionych, niektóre lepiej zanalizowane.
O wyborze tematów przesądziły w dużej mierze opinie u [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *