Katarzyna Gaweł dyrektor regionalną IGHP na Śląsku

Katarzyna Gaweł zarządzająca Q Hotelem Plus w Katowicach została dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w regionie śląskim.

Katarzyna Gaweł z branżą hotelarską jest związana od 2007 roku, gdy objęła stanowisko zastępcy dyrektora Qubus Hotel w Gliwicach, następnie tę samą funkcję pełniła w hotelu Qubus w Krakowie. Później przez rok zajmowała stanowisko dyrektora hotelu Qubus w Gliwicach, po czym została dyrektorem hotelu Qubus Prestige Katowice, którym zarządzała przez osiem lat. Od jesieni 2016 roku związana jest z siecią Q Hotel, gdzie odpowiadała za proces przygotowania do otwarcia Q Hotelu Plus w Katowicach i obecnie piastuje stanowisko dyrektora tego obiektu. Do zadań dyrektorów regionalnych IGHP należy m.in. usprawnienie wzajemnej komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, dbanie o obecnych członków, a także pozyskiwanie nowych oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpraca z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *