reAKCJA!, czyli OKK! design po raz 14.

Odbyła sie 14. edycja OKK! Design. To cykl spotkań skupiających architektów, projektantów, dziennikarzy oraz najlepsze marki wnętrzarskie. Tym razem tematem przewodnim była reAKCJA – na sytuację w branży, trendy i tendencje.

Wydarzenie poprowadziła pomysłodawczyni cyklu, właścicielka agencji OKK! PR – Olga Kisiel-Konopka. Agnieszka Gołębiewska z firmy Anwis przedstawiła najnowsze tendencje w dekoracji okien, prezentację dotyczącą przenikania się dobrego wzornictwa i ekologii poprowadził Jacek Kula z firmy Barlinek, a Kamil Maślanka z BoConcept Warszawa przeniósł uczestników w świat duńskiego designu. W panelu „reAKCJA WNĘTRZA” udział wzięli Agnieszka Kuratczyk z Tarnowski Division, Iza Gemzała, założycielka bloga i pracowni Prosty Plan oraz Grzegorz Goworek ze Studio O. Na zaproszenie marki Everspace sposoby na idealne biuro zaprezentował Marcin Kuder z firmy Profim. O tym, jak nowoczesne oświetlenie wpływa na wizerunek budynku, opowiedzieli Radosław Zacheja i Jan Grzesik z Bright Lights, a Marta Siczek z firmy ArcInteriors doradzała, jak sprawić, by technologia w projekcie była elegancka i kusząca. W panelu „reAKCJA PRZESTRZEŃ PUBLICZNA” udział wzięli Magdalena Federowicz-Boule z Tremendu, Radosław Zacheja, prezes Bright Lights, Bogusz Parzyszek z Workplace Solutions i Piotr Gierałtowski z pracowni Gierałtowski & Partnerzy. Rozmowa skupiała się na tym, jak wyróżnić się na mapie miasta oraz wykorzystać w projekcie nowe technologie, takie jak fasada medialna czy iluminacja świetlna. Część merytoryczną zamknął panel „reAKCJA DESIGN”, w którym swoimi przemyśleniami podzielili się Jadwiga Husarska, założycielka Husarska – Design Studio, Anna Siedlecka i Radek Achramowicz z Puff-Buff, duet projektantów KABO&PYDO – Katarzyna Borkowska, Tomasz Pydo i Łukasz Bujanowski z firmy Avant. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *