Odnowione pokoje w Novotel Katowice Centrum

Hotel Novotel Katowice Centrum zmienia się i przygotowuje do grudniowego Szczytu Klimatycznego ONZ. Do użytku gości trafi 139 odnowionych pokoi na pięciu piętrach, a wkrótce odnowione zostaną dwie kolejne kondygnacje z 56 pokojami.


Novotel Katowice Centrum jest sukcesywnie odnawiany i remontowany. W pierwszej kolejności oddane zostało lobby oraz część restauracyjno-barowa, które wprowadziły powiew nowoczesności. Wnętrza zaprojektowane zostały łącząc minimalizm, styl industrialny i elementy inspiracji skandynawskiej, a wolnostojący bar, do którego dostęp jest z każdej strony parteru, stanowi centralny punkt spotkań. Obecnie zakończył się kolejny etap odnawiania hotelu. Oddane pokoje to kontynuacja zmian, ale też nie koniec renowacji. Wyremontowanych zostało już pięć pięter, na których znajduje się 139 pokoi, wymienione zostały wykładziny na trzech piętrach, a w najbliższym czasie rozpoczną się prace nad odnową kolejnych dwóch kondygnacji (56 pokoi). Szykujemy się do grudniowego Szczytu ONZ, a zmiany te zapewnią naszym gościom komfortowe warunki w nowoczesnych pokojach – mówi dyrektor hotelu, Aleksander Pietyra

Pokoje przygotowane są w wersji Light Room - są przestronne, jasne i nowoczesne. Tworząc je zwracano uwagę na obecne trendy w designie, zapewnienie komfortu użytkownikowi i spójność. Każdy, najdrobniejszy szczegół został przemyślany i wprowadzony z myślą o użytkowniku. Pokoje urządzone zostały w lekkim, nowoczesnym stylu, połączonym z motywami zaczerpniętymi ze skandynawskich wnętrz. Barwy, które w nich dominują są neutralne i ciepłe z akcentami mocniejszych kolorów i dużą ilością jasnego drewna. Ponadto na ścianach za łóżkami w większości z nich znaleźć można  nawiązujące do natury, relaksujące fototapety.

Kompleksowa modernizacja Novotel Katowice Centrum obejmuje renowację zarówno pokoi, jak i części ogólnodostępnych hotelu. Wyjątkowym akcentem jest winda stylizowana na las, w której posłuchać można śpiewu ptaków. Zakończenie procesu zmian planowane jest na 2019 r. Nowe oblicze zyska wtedy wszystkie  300 pokoi, odnowione i przearanżowane zostaną także sale konferencyjne, które finalnie pomieścić będą mogły 690 osób.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *