Hotel Bania z marką Skeyndor

W strefie Sielsko-Anielsko SPA hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej można już wykonać zabiegi na twarz i ciało hiszpańskiej marki Skeyndor. Z okazji wprowadzenia marki do hotelu Bania pod koniec października, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend z  marką Skeyndor.

Ponad 120 osób: eksperci rynku SPA & wellness, klienci marki i przedstawiciele mediów wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group – wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się również premiera nowej generacji linii Skeyndor Power C+ o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i koncentracji witaminy C  25 proc. – Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia nowych składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce. Program był bogaty w wiedzę  merytoryczną, ale zadbaliśmy też o liczne atrakcje: noc saunowania w unikalnych saunach hotelowego Sielsko–Anielsko SPA, relaks w termach, wieczór w kasynie oraz szampańska zabawa w klubie nocnym, połączona z poszukiwaniem Agenta 007 – mówi Andrzej Chmielewski, dyrektor generalny Nova Group. – Jesteśmy dumni, że jako Nova Group wychodzimy do rynku z zupełnie nowym produktem – konferencjami, na których przekazujemy unikalną wiedzę, dotyczącą rozwoju biznesu. Oczywiście jest to dla nas także doskonała szansa na prezentację szerokiego portfolio Nova Group, ale kluczowa wartość tych wydarzeń to potężna dawka wiedzy branżowej, przekazywanej przez ekspertów. Osoby zarządzające gabinetami niezwykle jej potrzebują, dlatego już teraz planujemy kolejne ekskluzywne wydarzenie - konferencję w Warszawie, która odbędzie się 8 marca 2019 r .

Sielsko-Anielsko SPA to strefa, w której znajduje się: siedem gabinetów zabiegowych, cztery sauny (m.in. chlebowa, jodłowa), niecka wodna z hydromasażem, studnia góralska, pokój relaksu oraz kameralna biblioteka z kominkiem. Sauna chlebowa po raz pierwszy w Polsce pojawiła się właśnie w hotelu Bania – piec chlebowy ogrzewa pomieszczenie wypełniając je aromatem wypiekanego pieczywa według specjalnie przygotowanej receptury, które później można skosztować. W SPA znajduje się również softpack – innowacyjne urządzenie do wykonywania luksusowych ceremonii SPA. Koncepcja zabiegu oparta jest na lewitowaniu ciała w pozycji embrionalnej, w zawiesinie wodnej, w otulającej a jednocześnie izolującej od wody specjalnej powłoce materaca. Te i inne urządzenia do SPA  dostarczyła firma Nova Group, która zajmuje się od lat jako lider rynku projektowaniem oraz realizacją nowoczesnych stref SPA i wellness w hotelach.

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *