Hotelarze Roku 2018

26 listopada w trakcie gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria ogłoszeni zostali laureaci piątej edycji konkursu Hotelarze Roku. To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej, przyznawana managerom hoteli przez blisko 30-osobową kapitułę składającą się z ekspertów hotelarskich, reprezentantów sieci, organizacji branżowych i laureatów poprzednich edycji pod przewodnictwem redaktora naczelnego „Hotelarza” Rafała Szubstarskiego.Wkonkursie organizowanym przez „Hotelarza” kapituła wybrała zwycięzców w pięciu kategoriach spośród ponad 70 kandydatur. Przyznano też nagrodę specjalną dla Człowieka Roku Polskiego Hotelarstwa decyzją Kolegium Redakcyjnego „Hotelarza”. Gala odbyła się podczas największej konferencji hotelarskiej w regionie Europy Centralnej – Hotel Trends Poland & CEE 2016. Konkurs Hotelarze Roku to jedyne w polskiej branży hotelarskiej wydarzenie, którego celem jest promowanie wyróżniających się swoimi osiągnięciami profesjonalistów z branży hotelowej. Kryteria oceny, jakimi kieruje się kapituła, to m.in. osiągnięcia zawodowe w ostatnim roku, wkład w budowę pozycji konkurencyjnej hotelu na rynku, solidność zawodowa i etyka, a także zaangażowanie w działania całego środowiska hotelowego, czyli świadomość branży.

CZŁOWIEK ROKU 2018 POLSKIEGO HOTELARSTWA
GHEORGHE MARIAN CRISTESCU,
Chopin Airport Development
W ciągu roku podwoił stan posiadania Chopin Airport Development. Jeszcze na początku tego roku spółka była operatorem czterech hoteli z ok. 500 pokojami. Na koniec roku w jej skład wchodziło już osiem hoteli z 1143 pokojami. W tym roku spółka wprowadziła do Polski dwie nowe marki sieci Marriott: Renaissance – 5-gwiazdkowy hotel z 225 pokojami na Okęciu, oraz Moxy ze 100 pokojami przy lotnisku Katowice-Pyrzowice, a także kupiła 195-pokojowy Golden Tulip Gdańsk i 110-pokojowy Golden Tulip Międzyzdroje. W październiku spółka kierowana przez Cristescu wygrała konkurs na zarządzanie kompleksem hoteli Moxy oraz Residence Inn z 312 pokojami, powstającym na Mokotowie, a budowanym przez PHN. W przyszłym roku otworzyć mają się Holiday Inn Express Rzeszów-Jasionka i Moxy Poznań-Ławica, łącznie z 240 pokojami. Gheorghe Cristescu jest także przewodniczącym Społecznej Rady Turystyki przy ministrze sportu i turystyki, której zadaniem jest opiniowanie i formułowanie stanowisk w sprawach dotyczących propozycji systemowych rozwiązań w [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *