Wojciech Liszka i Krzysztof Celuch w European Advisory Council MPI

Od stycznia dwaj Polacy – Wojciech Liszka, właściciel firmy Z-Factor, i Krzysztof Celuch, właściciel firmy Celuch Consulting, zasiadają w międzynarodowych strukturach organizacji Meeting Professionals International.

European Advisory Council to komórka doradcza Meeting Professionals International na rynku europejskim.  W jej ramach swoim doświadczeniem i wiedzą włączą się w działania wyznaczające kierunki rozwoju i umacniania pozycji organizacji w Europie. MPI to międzynarodowa organizacja wywodząca się ze USA  działająca na rzecz rozwoju branży spotkań na świecie. Aktualnie skupia 18 tys. członków, którym zapewnia wsparcie w rozwoju zawodowym, umożliwia dostęp do biznesowych kontaktów, dostarcza wiedzę i otwiera możliwości zawodowe.

Zarówno Krzysztof Celuch, jak i Wojciech Liszka pracują na rzecz rozwoju MPI od wielu lat. Krzysztof Celuch jest m.in. założycielem MPI Poland Club. Wojciech Liszka swoim dotychczasowym zaangażowaniem na rzecz organizacji zapracował w ub.r. na prestiżowy tytuł Rise Award Member of the Year – to nagroda dla osób, które szczególnie angażują się w rozwój tej organizacji i aktywnie działają na rzecz międzynarodowej branży spotkań. – Cieszę się, że po wielu latach zaangażowania w prace MPI na terenie Polski zaproszono mnie do udziału w kształtowaniu struktur tej organizacji na poziomie europejskim. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a jednocześnie wyzwanie. To także szansa na umocnienie relacji biznesowych i na dalszy rozwój prowadzonej przez mnie firmy Z-Factor na kolejnych rynkach w Europie – mówi Wojciech Liszka, którego firma również dzięki kontaktom nawiązanym poprzez Meeting Professionals International istnieje już na 17 europejskich rynkach. W ub.r.  rozpoczęła działalność w Grecji, Serbii, Rosji oraz na Białorusi. Jej dynamiczny rozwój dotyczy głównie flagowego produktu Demand Outlook – systemu monitorującego rynek spotkań, oraz Competition Shopping – rozwiązania pozwalającego na optymalizację wycen w segmencie spotkań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *