Hotelowa przestrzeń redukcji stresu od AS Produkt

Zbyt silny lub zbyt długotrwały stres uważany jest za zjawisko szkodliwe. Z medycznego punktu widzenia stres jest zaburzeniem homeostazy wywołanym czynnikami fizycznymi bądź psychologicznymi. Homeostaza to najprościej mówiąc samoregulacja procesów biologicznych i jest ona niezbędnym warunkiem zdrowia naszego organizmu. Zaburzenie tej wewnętrznej równowagi będzie skutkować rozwojem różnych chorób i schorzeń. Dlatego kluczową rolę w zachowaniu harmonii psychicznej i fizycznej oraz prawidłowego funkcjonowania organizmu pełni relaks. Sesje w basenie floatingowym to idealny sposób na szybkie i przyjemne osiągnięcie głębokiego relaksu. Zamknięte środowisko jakie stwarza basen floatingowy wyklucza ingerencję bodźców zewnętrznych z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Skutki 45-minutowej sesji są natychmiastowe. Szkodliwy wpływ stresu na nasze ciało znika, ustępuje napięcie mięśni, nasz mózg jest oczyszczony z negatywnych myśli, ogarnia nas spokój, a ciało uwolnione od grawitacji z łatwością unosi się na wodzie.
Floating uwalnia z większości czynników stresogennych, zarówno pierwotnych stresorów jak i wtórnych stresorów środowiskowych. W przestrzeni dookoła nie ma hałasu, nie ma innych ludzi. Twoje ciało spowalnia, ogarnia Cię dobre samopoczucie, radość. Wszelkie toksyny zalegające w organizmie są usuwane i Twoje ciało wraca do normy. Bez większego wysiłku wchodzisz w stan głębokiego odprężenia, którego nie doświadczyłeś na ziemi. Jedna sesja w basenie floatingowym jest porównywalna do ok. czterech godzin snu. Dlatego po długim, męczącym dniu, nie ma nic lepszego niż relaks. Poczujemy się jak nowo narodzeni, a efekt ten będzie utrzymywać się jeszcze na długo po wizycie.
Dla kogo ? Floating jest naukowo udowodnionym naturalnym sposobem na relaks w pełnym tego słowa znaczeniu. Grupami dla których jest on dedykowany: Sportowcy - Floating przyspiesza regenerację ciała i umysłu, dzięki czemu staje się rewelacyjnym sposobem poprawy osiągnięć sportowych. Biznesmeni (oraz inne stresujące zawody) - Floating to jedno z najlepszych narzędzi, służących radzeniu sobie ze stresem, jak i świetna forma odpoczynku. Kobiety w ciąży - bóle kręgosłupa to standard. Unoszenie się na wodzie odciąża kręgosłup co przynosi ogromną ulgę. Osoby cierpiące na uciążliwe bóle, zaburzenia itd. - Unoszenie się na powierzchni ciepłej wody powoduje, że przechodzimy w stan relaksu, a nasz mózg uwalniać endorfiny. Żołnierze - to szczególna grupa zawodowa potrzebująca maksymalnej redukcji stresu. Osoby uzależnione od nałogów - badania wykazały, że terapia REST jest świetną pomocą przy wychodzeniu z wszelkiej maści nałogów. Osoby szukające nowych wrażeń - Floating to wyjątkowe doświadczenie, którego nie można z niczym porównać. Wszyscy

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *