Więcej udogodnień dla zwierząt w hotelu Tristan w Kątach Rybackich

W trakcie ostatnich miesięcy załoga obiektu pracowała nad zmianami w ofercie hotelu, które pozwolą na jeszcze lepszy wypoczynek ze zwierzakami. Od początku powstania Tristan Hotel & SPA otwarty był dla podróżujących ze zwierzętami, jednak jego oferta była podobna do udogodnień, które znaleźć można było w innych obiektach o tym standardzie. Teraz, zwierzaki przyjeżdzające do obiektu zostaną powitane kocykiem, który może posłużyć jako miejsce do wypoczynku na łóżku lub tymczasowe posłanie na podłodze, ręcznikiem do wycierania łapek, zapasową miską i smaczkiem – pysznym początkiem pobytu w nowym miejscu. Właściciele czworonogów, którzy będą chcieli wejść z nimi do restauracji mogą liczyć na to, że ich stolik będzie znajdował się w zacisznym miejscu, aby zminimalizować stres zwierzęcia. Jeśli w trakcie pobytu zabraknie pożywienia dla pupila – wystarczy zgłosić ten fakt w recepcji, a odpowiedni rodzaj karmy zostanie dostarczony do pokoju. W planach na przyszłość pojawia się pomysł stworzenia przestronnego, ogrodzonego psiego parku tuż obok budynku. Wszystko po to, aby wyjazd z czworonogiem był jak najbardziej udany.

Tristan Hotel & SPA to 4-gwiazdkowy obiekt na Mierzei Wiślanej z 57 pokojami. Strefa SPA obejmuje dwa baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), jacuzzi, brodzik dla dzieci, grotę solną i dwie sauny. Zaplecze rekreacyjne to centrum fitness, kręgielnia, kort tenisowy oraz wypożyczalnia rowerów. Obiekt przyjazny jest rodzinom z dziećmi.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *