WARSZAWA: rozpoczęła się budowa Hamptona na Ochocie

Hamptona na Ochocie Wystartowała budowa hotelu Hampton by Hilton na Ochocie w Warszawie obok Centrum Handlowego Reduta i Decathlonu. Inwestorem jest spółka ASF z wietnamskim kapitałem z Wólki Kosowskiej.


Hampton by Hilton Reduta przy ul. Mszczonowskiej ma zostać otwarty pod koniec 2020 r. Dysponował będzie ok. 150 pokojami. Zaprojektowany został przez pracownię KM Rubaszkiewicz. O planach tego hotelu pisaliśmy równo dwa lata temu w wydaniu 03/2017 „Hotelarza”. Ostatnio na działce zaczęły się roboty ziemne. Franczyzobiorcą jest spółka ASF, na której czele stoi Tri Tue Dao, m.in. członek zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Wólce Kosowskiej oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Wietnamskich w Polsce. Będzie to czwarty Hampton w Warszawie po działających już hotelach w centrum, przy lotnisku i w zagłębiu biurowym na Służewcu. Obecnie w Polsce działa 11 hoteli Hampton by Hilton, a w przygotowaniu jest siedem następnych. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.