Ruszył Lake Hill Resort & Spa w podnóża Karkonoszy

Nad zalewem Sosnówka między Jelenią Górą a Karpaczem otwarty został Lake Hill Resort & Spa ze 174 pokojami sprzedawanymi w systemie condo. W drugim etapie powstanie Lake Hill Village z 69 apartamentami. Inwestorem jest Artur Kozieja, który w grudniu uruchomił hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie.

Wszystkie pokoje i apartamenty w Lake Hill mają balkony, tarasy lub ogródki oraz przypisane miejsce parkingowe. Powierzchnia standardowych pokoi wynosi 24-27 m kw., pokoi typu suite 37-43 m kw., a apartamentów 53-63 m kw. Cena pokoju zaczyna się od 399 zł (499 zł z widokiem na zalew). Ofertę zabiegów SPA przygotowali specjaliści z Kliniki La Perla – od masaży, poprzez autorskie rytuały, po zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie anti-aging, wyszczuplające i modelujące ciało.

W ofercie znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Strefa wellness oferuje m.in. basen ze stanowiskami do hydromasażu, dwa jacuzzi z widokiem na panoramę Karkonoszy oraz saunę fińską i parową. Restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i regionalnej powstające zgodnie z filozofią slow food, oparte na produktach dostarczanych przez rolników z regionu. W kompleksie znajdują się też dwie sale konferencyjne na 120 i 30 osób. – To obiekt w jednym z najciekawszych miejsc w Karkonoszach, z widokiem na ich pełną panoramę. Połączenie wody i gór w jednym miejscu tworzy bajeczną atmosferę – mówił inwestor Artur Kozieja o Lake Hill w wywiadzie dla „Hotelarza” w lutowym wydaniu. – To obiekt resortowy, nastawiony na turystów przyjeżdżających na dłuższe pobyty, a w okresach pozaturystycznych na klienta korporacyjnego, więc jest też cała infrastruktura konferencyjna. W drugim etapie inwestycji powstanie Lake Hill Village z 69 apartamentami i centrum konferencyjnym o powierzchni 1 tys. m kw. Tak samo jak pierwszy etap, sprzedawany będzie w systemie condo z gwarancją zwrotu 8 proc. rocznie przez 10 lat. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *