Sieć Diament rozbudowuje hotel w KatowicachHotel Diament Plaza Katowice, położony naprzeciwko Starego Dworca Głównego, przechodzi rewitalizację i rozbudowę. Budynek będzie miał pięć kondygnacji, na których znajdzie się łącznie 135 pokoi. Otwarcie planowane jest jesienią 2020 r.

Obiekt po rozbudowie zyska nowych 90 pokoi w standardzie premium, restaurację z przeszklonym dachem oraz z wyjściem na deptak, strefę odnowy biologicznej, salę fitness oraz parking nadziemny i podziemny. – Nowa inwestycja doskonale wpisuje się w naszą strategię biznesową. Ulica Dworcowa to bardzo ważne miejsce na mapie Katowic, kluczowe dla branży hotelarskiej i ruchu turystycznego na Śląsku. Dodatkowo to ulica, która przechodzi gruntowną rewitalizację. Naszą nową inwestycją chcemy się przyczynić do tego rozwoju. Projekt pozwoli także rozwinąć portfolio 4-gwiazdkowych obiektów spółki – mówi Rafał Bakalarski, prezes spółki Hotele Diament. Projekt architektoniczny nowej części przygotowała pracownia Konior Studio. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *