Konferencja PEI o fitnessie

Na stadionie PGE Narodowy w Warszawie 16 marca odbyła się V Konferencja PEI – Pasja, Edukacja, Inspiracja skierowana do entuzjastów fitnessu i aktywnego trybu życia. Imprezie towarzyszył Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych. Przygotowano też strefę wystawienniczą.

MMA. Poszczególne prelekcje dotyczyły m.in. tematyki posiłków oszukanych w odchudzaniu, zaburzeń hormonalnych XXI wieku, metod treningowych, fizjologicznych podstaw treningów, suplementacji w okresie redukcji, a firma Biofiton podzieliła się wskazówkami, jak współpracować z dystrybutorem suplementów. Na scenie głównej zostały ogłoszone wyniki konkursu #TrenerRokuByPEI. Pasja, Edukacja i Inspiracja innych – te wartości oraz wsparcie podopiecznych zaprezentował Krzysztof Kryj, trener personalny ze Szczecina, który został zwycięzcą konkursu. Martin Lewandowski, właściciel federacji KSW i współtwórca polskiego MMA, poprowadził wykład motywacyjny na podstawie swoich doświadczeń. Równocześnie trwał Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, specjalny panel przeznaczony dla trenerów, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji. Mówiono o wpływie marki własnej trenera na pozyskiwanie klientów, rozwoju trenera jako przedsiębiorcy, relacji z klientem, treningu mentalnym w pracy trenera, zarobkach w branży i o tym, jak sprzedawać swoje usługi. Uczestnicy wzięli udział w certyfikowanych kursach stretchingu, kontroli oddechu i fizjoterapii. W strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt firm z branży fitness, oferujących suplementacje, artykuły spożywcze, szkolenia, usługi, badania genetyczne, odzież. Nowością była strefa rekrutacji dla trenerów personalnych połączona ze specjalną aplikacją mobilną – dzięki temu trenerzy personalni mieli możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnymi pracodawcami. Dużą popularnością cieszyła się strefa konsultacji, gdzie uczestnicy mogli porozmawiać z każdym

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *