Hotel Traugutta3 w Harmony Polish Hotels

Hotel Traugutta3 w Białystoku przystąpił do sieci marketingowej Harmony Polish Hotels. Jest pierwszym hotelem w Białymstoku i drugim w województwie podlaskim po hotelu Warszawa w Augustowie, który rozpoczął współpracę z Grupą Harmony Hotels.


Traugutta3 to 4-gwiazdkowy hotel butikowy otwarty w ub.r. z 25 pokojami, 450  m kw. powierzchni konferencyjnej i restauracją Regiment, która znajduje się w zabytkowej wilii z 1884 roku. Certyfikat Harmony Polish Hotels odebrała Anna Narel, dyrektor Hotelu Traugutta3. Uczestnictwo w HPH zapewnia korzyści gościom hoteli zrzeszonych w Grupie, którzy mogą korzystać z bezpłatnego programu lojalnościowego Prestige Club. Karta programu Prestige Club zapewnia im dostęp do zniżek w blisko 40 hotelach Grupy HH w całej Polsce niezależnie od terminu. Zbierając punkty można je wymienić na dowolne usługi w hotelu. Każde 100 zł wydane w hotelach to 1 punkt na koncie Prestige Club. Każdy punkt ma wartość 10 zł. Zgromadzonymi środkami można opłacić dowolne usługi w hotelu Grupy HH.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *