Pierwszy w Polsce Four Points otwarty

W zagłębiu biurowym na warszawskim Służewcu przy ul. Suwak otwarty został pierwszy w Polsce hotel pod marką Four Points by Sheraton ze 190 pokojami, częścią konferencyjną o powierzchni ok. 350 m kw., restauracją z barem i centrum fitness. To drugi hotel w tym roku otwarty na Służewcu po 164-pokojowym Vienna House i czwarty w Warszawie uruchomiony od stycznia.



Four Points by Sheraton Mokotów to marka należącą do sieci Marriott International. W swojej stylistyce stawia na ponadczasowy, klasyczny design połączony z nowoczesnymi dodatkami i rozwiązaniami. Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy. Cena standardowego pokoju wynosi w pierwszych tygodniach 263-293 zł w dni powszednie. Pokoje zostały wyposażone m.in. w łóżka Four Points by Sheraton Comfort Bed, 55-calowe telewizory z modułem Chromecast i aplikacjami typu Netflix i Youtube, szybki i bezpłatny internet oraz nowoczesne udogodnienia typu mobile key i mobile check in. W hotelu zaprojektowano pięć sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 250 osób. Restauracja Suwak 7 oferuje daniach kuchni regionalnej, a bar piwa rzemieślnicze. Dyrektorem generalnym Four Points by Sheraton Mokotów jest Kamil Kaźmierkiewicz, który wcześniej pełnił funkcję zastępcy dyrektora kompleksu hotelowo- konferencyjnego MCC Mazurkas Conference Center w Ożarowie. Inwestorem hotelu jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej również budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg (otwarty ma być w tym roku), a w dalszym etapie planującej budowę hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset & project management, zarządza grupa doradcza hotelAG. – Bardzo się cieszymy, że udało nam się wprowadzić na polski rynek markę Four Points – mówi Rafał Abramczyk, dyrektor generalny hotelAG. – Zdecydowaliśmy się na ten brand grupy Marriott, ponieważ kieruje on swoją ofertę głównie do gości biznesowych, a to właśnie tacy są zainteresowani powstaniem hotelu w biurowym centrum Mokotowa. Four Points by Sheraton Mokotów to trzeci hotel w dzielnicy biurowej na Służewcu. W ub.r. otwarty został Hampton by Hilton, a w tym Vienna House. Trwa budowa Holiday Inn Express, który otwarty ma zostać w przyszłym roku, ruszają też prace przy Holiday Inn, dwumarkowym kompleksie Residence Inn – Moxy oraz Focus Premium. Łącznie wszystkie siedem obiektów oferować będzie ponad 1,6 tys. pokoi. Rok temu na Służewcu nie było jeszcze żadnego hotelu. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *