Vienna House Easy Kraków po generalnej renowacji w swobodnym stylu

Krakowski hotel Vienna House Easy zakończył proces generalnej renowacji. W zeszłym roku odnowiono pokoje, w tym przyszła kolei na przestrzeń publiczną: restaurację, bar, sale konferencyjne i lobby.Lobby Vienna House Easy zostało zaaranżowane w stylu domowego salonu, z kilkoma kanapami, stolikami kawowymi i bujanym fotelem. Przestrzeń zamyka wysoki do sufitu regał z książkami i roślinami, które widać również na filarach oraz w recepcji. Kolorystyka oraz światło są ważnymi elementami wystroju wnętrza lobby i restauracji. Pastelowy turkus i żółty zestawiono z naturalnym drewnem i industrialnymi czarnymi lampami. Drewniane elementy zostały również wykorzystane jako elementy dekoracyjne w restauracji, a zabudowa baru nawiązuje do stylu „foodtruckowego”. Restauracja oferuje śniadania w stylu „jak z lokalnej piekarni” – ze świeżym lokalnym chlebem, dżemami domowej roboty i jajkami tylko „od szczęśliwych kur”. W menu à la carte znajdują się przede wszystkim dania kuchni polskiej w lżejszej odsłonie. – Vienna House Easy to linia hoteli, którą wyróżnia miejski styl, lokalny duch i przytulność. To miejsca, gdzie goście czują się jak w domu i otoczeni są rodzinną atmosferą.

Renowacja Vienna House Easy sprawiła, że hotel przemienił się w przystań, która idzie z duchem czasu. To już nie jest ten sam hotel. W zeszłym roku wyremontowaliśmy wszystkie piętra hotelu i pokoje, w tym roku odmieniliśmy przestrzenie wspólne – mówi Ewa Nowakowska, dyrektorka generalna hotelu. Zmiany nie ominęły centrum konferencyjnego. Wszystkie sześć sal z dostępem do światła dziennego zyskało w pełni zaciemniające zasłony, a ścianki działowe dają swobodę aranżacji przestrzeni. Sale wyposażono w inteligentny panel sterowania z wbudowanym systemem audiowizualnym. Stworzono również strefę coworkingową, a goście, nie tylko konferencyjni, mogą również odpocząć na wewnętrznym tarasie. – Dajemy naszym gościom jak najwięcej możliwości i jesteśmy dla nich jak lokalny gospodarz. W mobilnym concierge znajdą oni wiele wskazówek, co zobaczyć w Krakowie. Do ich dyspozycji oddajemy rowery, dzięki którym mogą poznać Kraków z innej perspektywy, bez dodatkowych opłat – podkreśla Ewa Nowakowska. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *