Warszawski Renaissance najlepszy w Europie według gości

Renaissance Warsaw Airport jest najlepiej oceniany przez gości sieci Marriott International na tle 34 innych obiektów działających pod tą marką w Europie. W rankingu gości Marriott, hotel wyprzedza między innymi obiekty tej marki w Paryżu, Londynie czy Barcelonie. Hotel został otwarty rok temu przez Polski Holding Hotelowy jako pierwszy obiekt tej marki w Polsce.

- Sukces hotelu Renaissance jak również sukces hotelu Moxy Warszawa Praga, który jest najlepszym hotelem Moxy w Europie, jest dla nas sygnałem, że wielką siłą polskiego  hotelarstwa jest jakość. Potrafimy w Polsce nie tylko budować designerskie wnętrza ale również tworzyć atmosferę w której goście dobrze się czują. Cieszę się z naszego sukcesu i serdecznie gratuluję również naszym kolegom z Moxy Warszawa Praga – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH.

Hotel Renaissance znajduje się przy warszawskim Lotnisku Chopina, dysponuje 225 pokojami, salą balową oraz 9 nowoczesnymi salami konferencyjnymi. W ciągu zaledwie roku, hotel zbudował sobie również silną pozycję na Warszawskim rynku – od wielu miesięcy utrzymuje się w pierwszej piątce hoteli w Warszawie na portalu Trip Advisor. Architektonicznie, motywem przewodnim w hotelu jest polskie wzornictwo z lat 50 i 60 oraz polska szkoła plakatu. Jednak najlepsze oceny, goście przyznają personelowi.

Budowanie sukcesu jest codzienną  pracą każdej osoby zatrudnionej w hotelu. Począwszy od pracowników biur, ale przede wszystkim osób w recepcji, gastronomii czy housekeepingu, których praca i uśmiech składają się na doświadczenie gościa. Codziennie nie tylko stajemy na wysokości wyzwań lifestylowego hotelu pięciogwiazdkowego ale również staramy się inspirować naszych gości i tworzyć atmosferę, w której czują się swobodnie. Jestem niezwykle dumna, że nam się to udaje – mówi Adriana Biernatowicz Jadczak – dyrektor hotelu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Warszawski Renaissance najlepszy w Europie według gości

  1. Znakomity wynik, ten hotel zadziwia pod każdym względem. Gratuluje takiego zespołu profesjonalistów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *