Górskie Resorty z kolejną inwestycją w Szklarskiej Porębie   INWESTYCJE

Grupa Górskie Resorty otworzy swój kolejny obiekt w Szklarskiej Porębie. Aparthotel Five Seasons, którego otwarcie planowane jest jesienią tego roku odda do dyspozycji gości 29 apartamentów, urządzonych w klasycznym stylu, które składają się z łazienki z prywatną sauną, salonu, oddzielnej sypialni, tarasu lub balkonu. Dyrektorem obiektu została Irena Stachowiak, dotychczas związana z hotelem Cieplice Medi & Spa.

Oferta obiektu ma zostać uzupełniona także o bufet śniadaniowy z elementami kuchni regionalnej, serwowany w restauracji. Dodatkową atrakcją będą trzy gabinety odnowy biologicznej z szeroką ofertą zabiegów i masaży inspirowanych japońskimi tradycjami.

Dyrektorem obiektu została Irena Stachowiak, dotychczas zastępca kierownika hotelu Cieplice Medi & Spa. Otwarcie Five Seasons wspiera także Teresa Królak, która wcześniej zarządzała Green Mountain Hotel, oraz Green Apartments w Karpaczu.

Dyrektor generalny Górskich Resortów, Jakub Bączykowski, przekonuje, że to dopiero początek tego rodzaju inwestycji.

– Do tej pory skupialiśmy się głównie na rodzinnych resortach z atrakcjami. Tym razem, pragnąc zadbać o zróżnicowany profil gości, postawiliśmy na kameralny aparthotel, głównie z myślą o tych, którzy pragną zrelaksować się w ciszy i spokoju na łonie natury. Od pewnego czasu docierały do nas głosy osób, które szukają takiego miejsca na wypoczynek – stąd też pomysł na strefę ciszy, która obejmuje cały obiekt. – mówi Jakub Bączykowski. I, jak zapowiada, to nie koniec nowości w grupie – Już w przyszłym roku Five Seasons powiększy się o 40 apartamentów, a w następnych latach nasza strategia zakłada otwarcie kolejnych hoteli butikowych o podobnym profilu. Uważamy, że to właściwy kierunek, chociaż nie chcemy też rezygnować z naszej domeny, czyli rodzinnych resortów, nad których rozwojem równolegle pracujemy.

Rok 2019 jest dla grupy rokiem szczególnie intensywnym – na przełomie 2018 i 2019 r. pierwszych gości przywitał Green Mountain Hotel oraz kompleks rodzinny Green Apartments. Na jesień, oprócz butikowego Five Seasons, zaplanowano otwarcie Platinum Mountain Hotel & SPA oraz, w kolejnych miesiącach – Platinum Apartments w Szklarskiej Porębie.

Obecnie grupa posiada w swoim portfolio 4 obiekty: Osada Śnieżka w Łomnicy, Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, oraz Green Mountain Hotel i Green Apartments w Karpaczu. W trakcie budowy poza Five Seasons znajdują się obecnie obiekty Platinum Mountain Resort & SPA w Szklarskiej Porębie (otwarcie planowane jesienią tego roku) i Crystal Mountain Resort w Wiśle (otwarcie planowane w roku 2020).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *