Kolejna edycja Knockout Boxing Night w kompleksie Nosalowy Dwór

30 listopada w Centrum Kongresowym „Gerlach” należącym do kompleksu Nosalowy Dwór w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja gali boksu zawodowego Knockout Boxing Night. Podczas walki wieczoru Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (57-4-1, 39 KO) zmierzy się z pochodzącym z Gabonu Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). Transmisję z gali przeprowadzi TVP.


Krzysztof Włodarczyk pokaże się kibicom po długim leczeniu kontuzjowanego kolana. Ostatnią walkę stoczył w marcu tego roku, podczas gali w Łomży, gdzie pokonał Aleksandru Jurę.


Najbliższym rywalem 38-letniego Diablo będzie Taylor Mabika, były olimpijczyk z Aten. W 2008 roku Gabończyk rozpoczął swoją przygodą z zawodowym ringiem. Najcenniejsze zwycięstwa Mabika odniósł nad wspomnianym Jurem oraz Nurim Seferim.


W Zakopanem do ringu wejdą również m.in. Łukasz Różański (11-0, 10 KO) oraz Damian Kiwior (5-1-1).


To już kolejna edycja KnockOutBoxing, które jest kontynuacją współpracy pomiędzy Nosalowym Dworem a KnockOut Promotions – najlepszym promotorem boksu w kraju.


Centrum Kongresowe „Gerlach” należące do kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem to największe centrum konferencyjne na Podhalu o powierzchni 1250 mkw., wysokości 6,5 m i do 1,2 tys. miejsc w układzie teatralnym.


Nosalowy Dwór Resort & Spa to kompleks, w którego skład wchodzą: 3-gwiazdkowy Nosalowy Dwór, 4-gwiazdkowy Grand Nosalowy Dwór oraz 5-gwiazdkowe: Rezydencja i Rezydencja II Nosalowy Dwór. Łącznie resort oferuje blisko 400 pokoi i apartamentów, 23 sale konferencyjne, bogate zaplecze spa & wellness, heliport oraz siedem restauracji i barów i luksusowy VIP Business Lounge z widokiem na Giewont.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *