Gdański Radisson z 341 pokojami   OTWARCIA

Zakończył się drugi etap budowy Radisson Hotel & Suites na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Obiekt dysponuje obecnie 341 pokojami i zapleczem konferencyjnym o powierzchni 1000 m2, co sprawia że stał się największym hotelem w stolicy Pomorza.

Gdański hotel posiada w ofercie 341 pokoi, w tym 37 suite, 8 junior suite, 3 apartamenty, włączając prezydencki. Dodatkowo, dysponuje on dużą przestrzenią restauracyjną. Bar i Lounge są w stanie pomieścić 70 osób, natomiast dwupoziomowa restauracja Deo została zaprojektowana tak, aby przyjąć nawet 300 gości.

Radisson oferuje także największą hotelową przestrzeń konferencyjną w mieście. Dziewięć sal o ruchomych ścianach oraz duże foyer można dowolnie zestawiać, uzyskując łącznie powierzchnię wielkości 1000 m2.

- Pierwszy hotel marki Radisson w Europie, który jest jednocześnie największym obiektem hotelowym w Trójmieście, to dla Radisson Hotel Group powód do ogromnej dumy. Potwierdzamy w ten sposób naszą pozycję lidera rynku i największego międzynarodowego operatora hotelowego w miejscowościach turystycznych w Polsce – podkreśla Olof Karlsson, dyrektor regionalny w Polsce i Europie Południowo-Wschodniej
w Radisson Hotel Group.

- Wraz z pełnym otwarciem, Radisson Hotel & Suites będzie mógł wykorzystać w pełni swój potencjał i zapewnić gościom wspaniałą ofertą noclegową oraz konferencyjno-bankietową na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy, aby nasz hotel stał się wizytówką Gdańska, przyciągając zarówno gości biznesowych, jak i turystów - dodaje Marzena Kijak, dyrektor generalny Radisson Hotel & Suites, Gdańsk.

Budynek stanowi część kompleksu Deo Plaza, inwestycji nad Motławą mieszczącej także apartamentowiec, sklepy i restauracje.

- Radisson Hotel & Suites, Gdańsk znajdujący się w kompleksie Deo Plaza, stanie się nie tylko największym hotelem biznesowym, ale przede wszystkim największym centrum pobytowym. Szeroki wybór ciekawych konceptów gastronomicznych spełni oczekiwania gości z całego świata. Strefa wellness hotelu w połączeniu z kliniką medycyny estetycznej czy usługami fryzjerskimi sprawią, ze goście Radisson Hotel & Suites poczują się zadbani pod każdym względem - mówi Zbigniew Nowak, właściciel i prezes DEO Hotel Sp. z o.o. Sp.k.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *