Właściciel Gwiazdy Morza z kolejną inwestycją nad Bałtykiem   INWESTYCJE

Spółka GM Invest, inwestor hotelu i dwóch budynków apartamentowych we Władysławowie, działających pod nazwą Gwiazda Morza Resort Spa & Sport, rusza z kolejnym projektem nad polskim morzem. Cetniewo Osada to nowy projekt spółki, w ramach którego powstaną dwa budynki apartamentowe, przygotowywane w kameralnej części Władysławowa.


Przygotowywana inwestycja to zespół dwóch budynków z windami, otoczonych zielenią. W ofercie znajduje się 56 apartamentów w zróżnicowanych wariantach: lokale typu studio, 2 pokojowe (z sypialnią), 3 pokojowe z 2 sypialniami oraz mieszkania poddaszowe z potencjałem aranżacyjnym, o ponadnormatywnej wysokości. Wszystkie apartamenty posiadać będą balkony lub tarasy, a lokale parterowe – tarasy z dostępem do zieleni. Inwestor oferuje apartamenty w standardzie deweloperskim z opcją wykończenia pod klucz.


Osada będzie ogrodzona, a wewnętrzne patio wypełni zieleń z miejscami do rekreacji dla dorosłych i dzieci. W podziemnej hali garażowej znajdą się miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Projekt budynków przygotowała pracownia JK Architekci.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na początek 2020 roku, a zakończenie budowy przed wakacjami 2021.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *