Accor z umową na Pullmana w Bułgarii   INWESTYCJE

Orbis, partner Grupy Accor w Europie Wschodniej, podpisał umowę o zarządzanie hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonego 30 km od Sofii, stolicy Bułgarii. Pullman Okol Golf Resort & Spa jest otoczony 18-dołkowym polem golfowym, w sercu okolicznego parku i z widokiem na jezioro Iskar.

Pięciogwiazdkowy hotel zaoferuje 149 pokoi, 40 rezydencji Pullman Living oraz spa o powierzchni 4 900 m2 z basenami: wewnętrznym i zewnętrznym na dachu. Mieszkańcy rezydencji będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień Okol Lake Park, w tym obiektów hotelowych. Będą mieli dostęp do gamy usług hotelarskich i mieszkaniowych, w tym concierge, restauracji i transportu prywatnego. Poza tym skorzystają z programu wynajmu obsługiwanego przez markę Pullman, umożliwiając im generowanie dochodów, gdy nie będą w miejscu zamieszkania.

Natura i świadomość ekologiczna będą jednymi z głównych cech tego kurortu. W hotelu Pullman Okol Golf Resort & Spa znajdzie się strefa MICE o powierzchni 1 900 m2, która może pomieścić 500 osób oraz dwie koncepcje F&B inspirowane lokalną kuchnią.

„Możemy śmiało powiedzieć, że ten projekt jest niezwykły - nie tylko ze względu na wyjątkową lokalizację czy piękno otaczającej przyrody, ale i dlatego, że chcieliśmy dać lokalnej społeczności zasłużoną inwestycję. Potrzebowaliśmy wysokiej jakości i silnej marki kurortu - właśnie takiej jak Pullman, aby połączyć w całość współczesne wzornictwo, architekturę z naturą i niezapomniane chwile.” - wyjaśnia Valentin Kanazirev, inwestor i autor projektu Okol Lake Park.

W Pullman Okol Golf Resort & Spa, położonym 1000 m n.p.m znajdzie się pole golfowe o powierzchni 7 000 jardów.

Bułgaria, podobnie jak region Europy Południowo-Wschodniej, oferuje zupełnie nowe kierunki zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystycznie. Inwestycja Okol Lake Park jest imponująca i niezwykle obiecująca, również ze względu na bliskość międzynarodowego lotniska w Sofii i zasługuje na najlepszą, światowej klasy markę premium. Jesteśmy naprawdę dumni, że Accor został wybrany do zarządzania tym wyjątkowym projektem.” - wyjaśnia Frank Reul, dyrektor ds. Rozwoju w Europie Wschodniej.

Interesującą częścią 5-gwiazdkowego hotelu będzie The House Club, który będzie także punktem docelowym ze względu na swój styl i tożsamość. Jest to miejsce, w którym golfiści, mieszkańcy i goście Okol Lake Park będą mieli okazję spotkać się  towarzysko.

Accor obsługuje ponad 4900 hoteli na całym świecie - w tym prawie 3000 hoteli w Europie. Mając 1150 hoteli w fazie rozwoju, strategią Accoru jest przyspieszenie rozwoju hoteli, zarówno poprzez wzrost organiczny, jak i przejęcia. W Bułgarii są już dwa hotele pod markami Accoru - ibis i Novotel w Sofii, a w marcu 2020 roku otworzy się pierwszy luksusowy hotel butikowy w Bułgarii – MGallery w Plovdiv.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *